Co. αυτοκινητοβιομηχανίας σφαιρών, που περιορίζεται

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα

Globe Auto Industry Co.,Limited Επικοινωνία

Certifications
καλής ποιότητας Πλήκτρα διαστήματος ροδών ATV για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Πλήκτρα διαστήματος ροδών ATV για τις πωλήσεις
Customers Reviews
Είμαι Online Chat Now

Globe Auto Industry Co.,Limited

Διεύθυνση : Νότιος δρόμος Changshou No.555, Ningbo, Κίνα, 315100
Διεύθυνση Εργοστασίου : Νότιος δρόμος Changshou No.555, Ningbo, Κίνα, 315100
Χρόνο εργασίας : 9:00-5:30(ώρα Πεκίνου)
Τηλέφωνο εργασίας : 86-574-88119302(Ο χρόνος εργασίας)   86--13506695557(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-574-56877955
επαφή :
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
(0 / 3000)

Υπεύθυνος : Mr. Jimmy
Τίτλος εργασίας : Manager
Τηλέφωνο εργασίας : +86 574 88119302
WHATSAPP : +8613506695557
Skype : sjmsjm1979@hotmail.com
WeChat : 13506695557
E-mail : jimmy@globewheelacc.com
Υπεύθυνος : Mr. Frank
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : +86 574 88231535-802
E-mail : frank@globewheelacc.com
Υπεύθυνος : Mr. Blazer
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : +86 574 88231535-801
E-mail : blazer@globewheelacc.com
Υπεύθυνος : Miss. Elsa
Τίτλος εργασίας : Sales
Τηλέφωνο εργασίας : +86 574 88231535-804
E-mail : sales@globewheelacc.com
Υπεύθυνος : Mrs. Jenny
Τίτλος εργασίας : Account
Τηλέφωνο εργασίας : +86 574 88115516
E-mail : jenny@globewheelacc.com
Υπεύθυνος : Mrs. Lily
Τίτλος εργασίας : Documents
Τηλέφωνο εργασίας : +86 574 88231535-803
E-mail : Min@globewheelacc.com
Στοιχεία επικοινωνίας
Globe Auto Industry Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jimmy

Τηλ.:: 86-574-88119302

Φαξ: 86-574-56877955

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)